• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Sprzedam działkę budowlaną w okolicy jeziora, Kępa gm.Ślesin

Na sprzedaż działka budowlana: gm. Ślesin, Kępa

Cena: 65 000 zł

64,68 zł/m 2
  • Pośrednik Kamil Dominiak
  • nr licencji zawodowej 12624
  • +48 797 017 786

Oferta wyświetlona 106 razy

Opis oferty

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1005 ha, położona w niedalekim sąsiedztwie jeziora, zlokalizowana w Kępie, gm. Ślesin.
Przeznaczenie i nr działki: działka nr 37/75 położona w obrębie Kępa gm. Ślesin na terenie oznaczonym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego w większości symbolem „19 MN” – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz częściowo symbolem ,,KDW"- tereny dróg wewnętrznych.
Media: prąd i woda z sieci przebiegają w drodze wewnętrznej gruntowej ok. 50 m od działki oraz kanalizacja sieciowa przebiega w drodze asfaltowej oddalonej 150 m od działki.
Wymiary i kształt: działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 24.5 m szerokości od frontu działki i ok. 41 m. długości.
Dojazd do działki drogą gruntową, ok. 150 od drogi asfaltowej.
Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana 3 km od Łężyna, dzielnicy miasta powiatowego Konin, gdzie znajdują się podstawowe obiekty użyteczności publicznej i handlowo-usługowe m. in. szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, poczta, market, bank, itp., 2 km od przystanku komunikacji miejskiej, w odległości 15 km od centrum miasta powiatowego Konin, 25 km od wjazdu na autostradę A2.
Sąsiedztwo: nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, przy osiedlowej drodze, w okolicy Jeziora Pątnowskiego.
Cena działki: 65 000 zł.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 4265
Powierzchnia działki 1 005 m2
Media (na działce/w pobliżu) woda, prąd
Dojazd nieutwardzony
Położenie wieś
Sąsiedztwo/okolica jezioro
Zabudowa w okolicy osiedle domów jednorodzinnych, teren niezabudowany
Kształt działki prostokąt
Szerokość działki 24,50 m
Długość działki 41,00 m
Forma własności pełna własność

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Kamil Dominiak
  • nr licencji zawodowej 12624
  • +48 797 017 786

Kontakt do agenta - Kamil Dominiak

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ