• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

O firmie

INVICUS NIERUCHOMOŚCI jest firmą prowadzącą działalność od 1991 r. w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje pośrednictwo kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości (mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne, rekreacyjne i rolne), zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym.

Współpracujemy z wieloma popularnymi portalami ogłoszeniowymi z branży nieruchomości o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim oraz prasą. Jako jedyne biuro na rynku konińskim prezentujemy nieruchomości na zewnętrznym ekranie reklamowym LED. Ponadto posiadamy stendy reklamowe umieszczone w dużych centrach handlowych na terenie Konina. Oferty nieruchomości są poszerzone o wirtualne spacery 360o oraz prezentacje nagrane dronem, dzięki czemu nieruchomość jest zaprezentowana w nowoczesny i profesjonalny sposób, co zwiększa szanse na szybszą sprzedaż nieruchomości. Firma INVICUS sukcesywnie rozwija swą działalność na rynku nieruchomości czego dowodem jest permanentnie powiększająca się oferta oraz rosnąca liczba zawieranych transakcji. 

Naszą siłą jest zaufanie klientów. Nie ma jednak zaufania bez ludzi, którzy je budują. Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie pracowników tworzą prawdziwy kapitał Naszej firmy. Pracujemy w oparciu o standardy zawodowe i kodeks etyki zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami. Nieustannie rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Wysoka jakość obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Sukcesy osiągamy dzięki umiejętności zrozumienia potrzeb naszych Klientów. Umiejętność taką osiągnęliśmy dlatego, że potrafimy dobrze poznać ich potrzeby i preferencje, słuchać wnikliwie i wyciągać wnioski. Dzięki gruntownej znajomości rynku zawsze znajdujemy odpowiednie rozwiązanie.

Gwarancją świadczenia wysokiej jakości usług jest posiadanie licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami numer 8841, 12624 oraz 16430. Ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo realizacji transakcji.

Zapraszamy do współpracy. Zespół INVICUS.

Certyfikaty

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.