• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Na sprzedaż duża działka z warunkami zabudowy na wsi

Na sprzedaż działka budowlana, działka rolna: gm. Wierzbinek, Obory

Cena: 75 000 zł

11,19 zł/m 2
  • Pośrednik Kamil Dominiak
  • nr licencji zawodowej 12624
  • +48 797 017 786

Oferta wyświetlona 412 razy

Opis oferty

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,6700 ha położona w sąsiedztwie lasów i okolicy Kanału Ślesińskiego, zlokalizowana w miejscowości Obory, gm. Wierzbinek.
Przeznaczenie działki:
Wydane warunki zabudowy działki dla przedsięwzięcia polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego wraz z infrastrukturą techniczną. Rodzaj zabudowy: zabudowa zagrodowa w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych.
Media: woda z sieci przebiega w drodze wzdłuż granicy działki, w warunkach zabudowy w zakresie infrastruktury ustalono zbiornik na nieczystości ciekłe lub przydomową oczyszczalnię ścieków
Wymiary i kształt: działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości ok. 28,5 m, długości granic ok. 235 m i 250m.
Dojazd do działki gminną drogą asfaltową.
Lokalizacja: działka zlokalizowana w odległości ok. 10 km od miasteczka turystycznego Ślesin, gdzie znajdują się niezbędne obiekty handlowo-usługowe, położonego nad jeziorami stanowiącymi szlak wodny Wielkie Pętli Wielkopolski, na którym dozwolone jest pływanie sprzętem motorowodnym.
Sąsiedztwo: nieruchomość położona, w okolicy lasów i Kanału Ślesińskiego, w sąsiedztwie pól uprawnych oraz luźnej zabudowy zagrodowej.
Uwaga:
Możliwość zakupu nieruchomości wraz z inną działką położoną w tej samej miejscowości o powierzchni 0,8700 ha.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 3984
Powierzchnia działki 6 700 m2
Media (na działce/w pobliżu) woda
Zagospodarowanie niezabudowana, niezagospodarowana
Dojazd asfaltowy
Sąsiedztwo/okolica las, jezioro
Szerokość działki 28,50 m
Forma własności pełna własność

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Kamil Dominiak
  • nr licencji zawodowej 12624
  • +48 797 017 786

Kontakt do agenta - Kamil Dominiak

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ