• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Na sprzedaż teren pod usługi turystyczne (rekreacyjne), gm. Ślesin

Na sprzedaż działka inwestycyjna, działka rekreacyjna: gm. Ślesin, Głębockie Pierwsze

Cena: 499 000 zł

42,24 zł/m 2
  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • 632467444

Oferta wyświetlona 467 razy

Opis oferty

Polecam do sprzedaży działkę o pow. 1.18 ha zlokalizowaną w miejscowości Głębockie Pierwsze gmina Ślesin, powiat koniński. 

Działka położona na terenie oznaczonym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr: 55/VII/15 z dn. 2015-05-22) symbolem „3UT”-tereny usług turystycznych.

Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około 27 m szerokości i około 381 m długości. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Media: dostęp do sieci wodociągowej, elektroenergetycznej, kanalizacyjnej i telekomunikacyjnej. 

Działka położona w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, jeziora, lasów, pól i łąk. W odległości ok. 4 km miejscowość gminna Ślesin, gdzie znajdują się niezbędne obiekty handlowo-usługowe i użyteczności publicznej takie jak: sklepy, bank, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia a także jedna z najpiękniejszych plaż w regionie z bogato rozbudowaną infrastrukturą turystyczną, a także park linowy, plac zabaw, ścieżki rowerowe. Miejscowość Głębockie Pierwsze to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i życie w zgodzie z naturą i jej wszelkimi darami-to wspaniały azyl turystyczno-wypoczynkowy zarówno dla rodzin z dziećmi oraz osób w starszej grupie wiekowej. 

Idealne miejsce dla prowadzenia działalności gospodarczej typu agroturystyka, domki letniskowe itp.

Oferta godna uwagi.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 4087
Powierzchnia działki 11 814 m2
Media (na działce/w pobliżu) woda, prąd
Ogrodzenie brak
Zagospodarowanie niezabudowana
Dojazd asfaltowy
Położenie wieś
Sąsiedztwo/okolica las, jezioro, apteka, plac zabaw, przedszkole, szkoła, przychodnia, kościół, market, bank, autobus, park
Zabudowa w okolicy luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, teren niezabudowany
Kształt działki prostokąt
Szerokość działki 27,00 m
Długość działki 381,00 m

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • 632467444

Kontakt do agenta - Adrianna Piasecka

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ