• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Ośrodek wypoczynkowy bezpośrednio nad jeziorem Gopło

Na sprzedaż domek rekreacyjny, działka rekreacyjna: gm. Skulsk, Mielnica Duża

Cena: 1 250 000 zł

198,41 zł/m 2
  • Pośrednik Kamil Dominiak
  • nr licencji zawodowej 12624
  • +48 797 017 786

Oferta wyświetlona 1755 razy

Opis oferty

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6300 ha, położona bezpośrednio nad jeziorem Gopło (ok. 150 m linii brzegowej), zabudowana budynkami letniskowymi oraz usługowymi, z możliwością przeznaczenia na ośrodek noclegowo-rehabilitacyjny, z Domem Seniora oraz terenami rekreacyjnymi.

Teren byłego ośrodka wypoczynkowego, składającego się z budynku gastronomicznego, budynku socjalnego, domków letniskowych, boiska do siatkówki oraz pomostu. Ośrodek nieużytkowany w ostatnich latach. Budynki i infrastruktura wymagają remontu.

Dla nieruchomości wydana jest decyzja o warunkach zabudowy pozwalająca na rozbudowę, przebudowę, nadbudowę oraz zmianę sposobu użytkowania budynku usługowego. Opracowany został również projekt budowlany obejmujący pierwszy etap powstania Centrum Rehabilitacji i Rekreacji.

Nieruchomość uzbrojona w infrastrukturę podziemną - wodociąg wraz ze studnią, kanalizacja z szambem i przyłącze energetyczne.

Dojazd do nieruchomości zapewniony jest drogą gminną, asfaltową.

Nieruchomość atrakcyjnie położona bezpośrednio nad jeziorem Gopło, należącym do szlaku wodnego Wielkiej Pętli Wielkopolskiej. Możliwość pływania sprzętem motorowodnym oraz cumowania łodzi przy brzegu jeziora. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zagospodarowany brzeg publiczny z pomostem oraz chatą grillową. W bliskiej okolicy nieruchomości występuje zabudowa letniskowa oraz mieszkaniowa.

Dogodna lokalizacja, w odległości ok. 40 km od wjazdu na autostradę A2 oraz miasta powiatowego Konin, 4 km od gminnej miejscowości Skulsk, w której znajdują się niezbędne obiekty handlowe i usługowe.

ZAPRASZAMY NA OGLĘDZINY.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 2972
Powierzchnia działki 6 300 m2
Media (na działce/w pobliżu) woda, prąd
Sąsiedztwo/okolica bezpośredni dostęp do jeziora
Dojazd asfaltowy
Ogrodzenie betonowe
Położenie wieś
Zabudowa w okolicy tereny zielone i rekreacyjne
Stan budynku do remontu
Kształt działki nieregularny
Dodatkowe cechy studnia

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Kamil Dominiak
  • nr licencji zawodowej 12624
  • +48 797 017 786

Kontakt do agenta - Kamil Dominiak

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ