Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję, nie pokazuj więcej
Odwiedzin: 3752013 / online: 23
Dziś jest: 13 października 2019 - 22:00
Imieniny obchodzą: Gerald, Edward, Teofil

Get Adobe Flash player

O firmie


INVICUS NIERUCHOMOŚCI  jest firmą prowadzącą działalność od 1991 r. w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje pośrednictwo kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości (mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne, rekreacyjne i rolne).

Współpracujemy z popularnymi portalami ogłoszeniowymi oraz prasą. Jesteśmy członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Firma INVICUS sukcesywnie rozwija swą działalność na lokalnym i ogólnopolskim rynku nieruchomości czego dowodem jest  permanentnie powiększająca się oferta oraz rosnąca liczba zawieranych transakcji. Naszą siłą jest zaufanie klientów. Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie pracowników tworzą prawdziwy kapitał Naszej firmy. Pracujemy w oparciu o standardy zawodowe i kodeks etyki pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wysoka jakość obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Sukcesy osiągamy dzięki umiejętności zrozumienia potrzeb naszych Klientów. Umiejętność taką osiągnęliśmy dlatego, że potrafimy dobrze poznać ich potrzeby i preferencje, słuchać wnikliwie i wyciągać wnioski. Dzięki gruntownej znajomości rynku zawsze znajdujemy odpowiednie rozwiązanie.